Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

HONGKONG INFINI CO.,LTD

dobra jakość Kabel danych typu C na sprzedaż
dobra jakość Kabel danych typu C na sprzedaż
Im Online Czat teraz

HONGKONG INFINI CO.,LTD

1 2 3
HONGKONG   INFINI   CO.,LTD HONGKONG   INFINI   CO.,LTD HONGKONG   INFINI   CO.,LTD
kącik biurowy

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Bliski Wschód
Oceania
Na calym swiecie
marki : INFILINE
Ilość pracowników : 70~80
Coroczne wyprzedaże : 1,500,000-2,000,000
Rok założenia : 2009
pc Export : 60% - 70%
INFINI, które zostało założone w 2009 roku od 2009 do 2016 roku, głównymi produktami są kable USB, HDMI, kable sprężynowe, kable taśmowe, wiązki przewodów, cat5, cat6, ....
Od 2017 roku, w związku z nadejściem szybkiego rozwoju 4G oraz aplikacji 5G, INFINI zaczęło rozwijać się na rynku telekomunikacyjnym, zainwestował w jedną fabrykę, która ma pewne udziały w produkcji kabli światłowodowych i patchcordów oraz pigtaili, w międzyczasie Posiadamy kilka powiązanych produktów, takich jak sprzedaż akcesoriów, takich jak panele krosowe, szybkie złącza, ODB, zestawy narzędziowe, splittery, zamknięcie splotów, złącza z zaślepkami, złączki, tłumiki, routery ... w przyszłości otrzymamy więcej rodzajów sprzedawców produktów z włókien. , dla wygody naszych zagranicznych klientów, kupujących w najlepszej cenie, dobrej jakości, fantastycznej obsłudze, zadowolonych relacjach biznesowych. mamy cały zespół z produkcją i wsparciem technicznym.
mamy 8 pracowników w departamencie marketingu zagranicznego w Shenzhen w Chinach, jedną sprzedaż zagraniczną w Nowej Zelandii, jedną w Serbii, 60 pracowników w fabryce. dodamy jeszcze jedną linię produkcyjną 20 pracowników w styczniu 2019 r., profesjonalnie wyprodukujemy elastyczne opancerzone kable z włókna szklanego ze stali nierdzewnej, które mają mniejszą średnicę, są chronione, odporne na uszkodzenia, wysoką wytrzymałość na rozciąganie, chronią bicie obudowy, redukują zintegrowane koszty konserwacji.

Wdrożyliśmy system zarządzania środowiskowego IS014001: 2004. Zanieczyszczenie jest zapobiegane na najwcześniejszym etapie. Rozwijając naszą działalność i promując postęp społeczny w oparciu o nasz najwyższej klasy system zarządzania i najlepsze talenty, zwracamy większą uwagę na zielony proces, który wytwarza ekologiczne produkty, zwiększając w ten sposób nasze wyniki środowiskowe i operacyjne.


Przestrzegając naszych zasad dotyczących jakości i środowiska, zachowamy nasze zaangażowanie w jakość i realizujemy cele, wskaźniki i plany środowiskowe. Będąc zorientowanym na klienta, dodamy wartość do naszych usług i osiągniemy cel, w którym wszyscy zyskują.

Szczegóły kontaktu
HONGKONG INFINI CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Miss. Sophia Jiang

Tel: 86--18924618595

Faks: 86-755-29220997

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)