Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

Adaptery światłowodowe

dobra jakość Kabel danych typu C na sprzedaż
dobra jakość Kabel danych typu C na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Adaptery światłowodowe

(10)
Chiny Simplex Single Mode Fiber Optic Connector Adaptery Blue Rectangle Low Concentricity Error fabryka

Simplex Single Mode Fiber Optic Connector Adaptery Blue Rectangle Low Concentricity Error

Adapter światłowodowy SC single-mode SC simplex Opis Adaptery światłowodowe są ważnym elementem w sieci światłowodowej; są one stosowane w patchu światłowodowym panel lub dowolne inne gniazdo do łączenia dwóch ... Read More
2019-02-20 21:44:55
Chiny Jednomodowe adaptery światłowodowe Lc, optyczny adapter przewodu optycznego PVC Blue Color fabryka

Jednomodowe adaptery światłowodowe Lc, optyczny adapter przewodu optycznego PVC Blue Color

Przystawka światłowodowa jednomodowa LC simplex Opis światłowody są połączone za pomocą przejściówki przez rękaw, aby zapewnić połączenie o wysokiej wydajności między kablami światłowodowymi. Przejściowe ... Read More
2019-05-27 10:06:54
Chiny Adaptery światłowodowe OEM / ODM, adapter Lc Duplex Precyzyjny wymiar obróbkowy fabryka

Adaptery światłowodowe OEM / ODM, adapter Lc Duplex Precyzyjny wymiar obróbkowy

Adapter światłowodowy LC duplex jednomodowy Opis adaptery światłowodowe są ważnym elementem w sieci światłowodowej; są one stosowane w patchu światłowodowym panel lub dowolne inne gniazdo do łączenia dwóch zł... Read More
2019-06-26 14:17:54
Chiny Adaptatory jednomodowe FC Simplex, adaptery światłowodowe, adaptery kabli światłowodowych o wysokiej stabilności fabryka

Adaptatory jednomodowe FC Simplex, adaptery światłowodowe, adaptery kabli światłowodowych o wysokiej stabilności

Adaptatory jednomodowe FC Simplex, adaptery światłowodowe, adaptery kabli światłowodowych o wysokiej stabilności Opis Adaptery światłowodowe są ważnym elementem w sieci światłowodowej; są one stosowane w świat... Read More
2019-06-26 11:12:13
Chiny Simplex lub Duplex Fiber Optic Adapter do komunikacji / Bare Fiber Adapter fabryka

Simplex lub Duplex Fiber Optic Adapter do komunikacji / Bare Fiber Adapter

Simplex / Duplex Fiber Optical Adapter / Bare Fiber Adapter Parametry: Parametr Jednostka MTRJ SM MM PC UPC APC PC Utrata insercji (typowa) dB ≤ 0,2 ≤ 0,2 ≤ 0,2 ≤ 0,2 Strata zwrotna dB ≥ 45 ≥ 50 ≥ 60 ≥ 30 ... Read More
2019-07-01 17:52:39
Chiny Adaptery światłowodowe Quad Core LC PC z FTTH Box Return Loss 50db fabryka

Adaptery światłowodowe Quad Core LC PC z FTTH Box Return Loss 50db

Czterordzeniowy 4-rdzeniowy adapter światłowodowy LC PC z adapterem światłowodowym FTTH Opis produktu 1. kompatybilność, powtarzalność 2. Wysoka dokładność rozmiaru ma dobrą kompatybilność 3. Obudowa ceramiczna ... Read More
2019-06-05 16:38:19
Chiny LC / UPC Dupleksowe adaptery światłowodowe z zatyczką ceramiczną Materiał rękawa fabryka

LC / UPC Dupleksowe adaptery światłowodowe z zatyczką ceramiczną Materiał rękawa

Adapter do dupleksu LC / UPC z nasadką migawki i adapterem światłowodowym Adapter światłowodowy Złącza światłowodowe umożliwiają łączenie kabli w celu rozszerzenia sieci światłowodowej i wzmocnienia jej sygnału... Read More
2019-06-05 16:38:19
Chiny Złącza światłowodowe SC / FC / ST / LC Adaptery światłowodowe / Duplex Patch Cord Optic 3m fabryka

Złącza światłowodowe SC / FC / ST / LC Adaptery światłowodowe / Duplex Patch Cord Optic 3m

Złącze SC / FC / ST / LC Przewód krosowy światłowodowy Cena 3 m adapter kabla światłowodowego dupleks Podanie: 1. CATV i multimedia 2. Sieci telekomunikacyjne 3. Interfejs aktywnego urządzenia 4. Sieci ... Read More
2019-05-31 11:51:08
Chiny Metalowy lub ceramiczny tłumik światłowodowy Męski na żeński SC LC FC ST Stały typ lub typ wtyczki fabryka

Metalowy lub ceramiczny tłumik światłowodowy Męski na żeński SC LC FC ST Stały typ lub typ wtyczki

Męski na żeński SC, LC, FC, ST Stały lub tłumik metalowy lub ceramiczny Tłumik światłowodowy Opis Tłumik światłowodowy jest urządzeniem optycznym, które zmniejsza energię sygnału optycznego. Służy do tłumienia ... Read More
2019-05-27 10:07:26
Chiny Adapter kwadratowy do okrągłego Adapter FC UPC Blue Fiber Optical fabryka

Adapter kwadratowy do okrągłego Adapter FC UPC Blue Fiber Optical

Adapter kwadratowy do okrągłego Adapter FC UPC Blue Fiber Optical Funkcje: 1. Niska tłumienność wtrąceniowa, wysoka strata powrotna 2. Dobra kompatybilność 3. Wysoka precyzja wymiarów mechanicznych 4. Wysoka ... Read More
2019-05-27 10:07:26
Page 1 of 1